Skip to product information
1 of 7

CAVOK

CAVOK Eagle Automatic

CAVOK Eagle Automatic

Regular price €169,00 EUR
Regular price €219,00 EUR Sale price €169,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

CAVOK Eagle - Ora me Shqiponje!

Si pjese e ofertes, rripat e kuq nga silikoni vijne falas!

SHENIM: Per dergesa ne Europe dhe SHBA, zgjedhni menyren e pageses permes Paypal, ose me karte krediti. Dergesa ne Europe dhe SHBA mberrine per 7-12 dite.

Prezantojmë me kënaqësi orën tonë të re CAVOK Eagle v2.0!

Kjo orë elegante është bërë nga çeliku(Grada 316L Stainless Steel) dhe është e dizajnuar për të rezistuar deri në 5ATM në ujë. Me një mekanizëm automatik dhe xhamin transparent nga mbrapa, kjo orë është shumë tërheqëse dhe njëkohësisht funksionale pa pasur nevojë për bateri. Përjetoni dizajnin unik dhe cilësinë që ofron CAVOK për kohë të gjatë, pasi që ofrojmë edhe garanci 1 vjeçare.

 The CAVOK Eagle Automatic blends timeless design with modern durability, featuring a 41mm diameter 316L Full Stainless Steel case and 5 ATM Water Resistance for lasting protection. Warranty included for up to 1 year of worry-free wear.

  • 41mm Diameter
  • 316L Full Stainless Steel
  • 5 ATM Water Resistance
  • 1 Year Warranty

Shipping & Returns

-Brenda Europës transporti bëhet përmes postës standarde dhe porosia mbërrinë në destinacion për 7-12 ditë. Kosto e transportit është falas.

-Brenda Kosovës transporti është falas dhe porosia mbërrinë për një ditë.

-Në Shqipëri porosia mbërrinë për 1-4 ditë dhe transporti kushton 2 Euro

Care Instructions

CAVOK ka garanci të kufizuar që mbulon defektet e prodhuesit për 1 vit pas datës origjinale të blerjes nga CAVOK ORA. Nëse pjesët e orës ose mekanizmi nuk funksionojnë siç duhet, ne do ta riparojmë ose zëvendësojmë produktin tuaj falas. Sidoqoftë, kjo nuk përfshin asnjë abuzim të orës që mund të vie nga përdoruesi.
Garancia nuk përfshin: dëmtimin nga uji, bateritë, dëmtimin aksidental të xhamit, gërvishtjet, dëmtimin e rripit ose vjedhjen. Dëshmia e blerjes kërkohet për të gjitha pretendimet e garancisë dhe kërkesat e shërbimit.

View full details

1 Vit Garanci

Orët tona të dorës vijnë me një garanci 1-vjeçare, duke ju siguruar besim në blerjen tuaj. Provoni cilësinë dhe mjeshtërinë e orëve tona dhe binduni se ne qëndrojmë pas tyre me garancinë tonë!

  • Transporti Gratis

    Për cdo porosi që tejkalon vlerën totale 60€, transporti brenda Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë është falas.

Customer Reviews

Based on 18 reviews
94%
(17)
6%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Z
Zemron Ademi

💪💪💪

M
My Ilir hoxha
Beautiful watch

It looks really nice feels really nice just little bit heavy but overall absolutely fantastic love it

A
Abjola Xhameta

CAVOK Eagle Automatic

V
V.M.
Unglaublich schön 😍😍

Perfekt dhe e bukur

V
Vojsava

Great