Skip to product information
1 of 1

CAVOK

Rripa te kuq silikoni

Rripa te kuq silikoni

Regular price €20,00 EUR
Regular price Sale price €20,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Rripat e orës nga silikoni ofrojnë disa përparësi në krahasim me llojet e tjera të rripave. Para së gjithash, ato janë shumë të qëndrueshme dhe rezistente ndaj grisjes dhe deformimit.
Ato janë gjithashtu hipoalergjike dhe të sigurta për ata me alergji ose ndjeshmëri ndaj materialeve të caktuara. Për më tepër, rripat silikoni janë të rehatshëm për t'u veshur dhe nuk do të shkaktojnë acarim të lëkurës si materialet e tjera. Dhe për shkak se ato janë të papërshkueshme nga uji, janë perfekt për ata që bëjnë një mënyrë jetese aktive ose që gjenden shpesh në mjedise me ujë.

Shipping & Returns

-Brenda Europës transporti bëhet përmes postës standarde dhe porosia mbërrinë në destinacion për 7-12 ditë. Kosto e transportit është falas.

-Brenda Kosovës transporti është falas dhe porosia mbërrinë për një ditë.

-Në Shqipëri porosia mbërrinë për 1-4 ditë dhe transporti kushton 2 Euro

Care Instructions

CAVOK ka garanci të kufizuar që mbulon defektet e prodhuesit për 1 vit pas datës origjinale të blerjes nga CAVOK ORA. Nëse pjesët e orës ose mekanizmi nuk funksionojnë siç duhet, ne do ta riparojmë ose zëvendësojmë produktin tuaj falas. Sidoqoftë, kjo nuk përfshin asnjë abuzim të orës që mund të vie nga përdoruesi.
Garancia nuk përfshin: dëmtimin nga uji, bateritë, dëmtimin aksidental të xhamit, gërvishtjet, dëmtimin e rripit ose vjedhjen. Dëshmia e blerjes kërkohet për të gjitha pretendimet e garancisë dhe kërkesat e shërbimit.

View full details

1 Vit Garanci

Orët tona të dorës vijnë me një garanci 1-vjeçare, duke ju siguruar besim në blerjen tuaj. Provoni cilësinë dhe mjeshtërinë e orëve tona dhe binduni se ne qëndrojmë pas tyre me garancinë tonë!

  • Transporti Gratis

    Për cdo porosi që tejkalon vlerën totale 60€, transporti brenda Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë është falas.